Hakkımızda

Sivrikaya Psikoteknik Merkezi

Sivrikaya Psikoteknik Merkezi 2013 yılı itibari ile Küçükçekmece Halkalı merkezde hizmet vermektedir. Eğitim kurumlarımız ilgili bakanlıklar tarafından yetkilendirilmiş yetkili eğitim kurumudur. Psikoteknik merkezimiz son sistem güncel cihazlar ile genç dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir.  

Ticari araç sürücülerinin mesleki hayatını şekillendiren mesleki yeterlilik belgeleri eğitimleri vermek için kurulan firmamız 2013 yılı itibari ile yetkili eğitim kurumu olarak hizmete başlamıştır. İstanbul Küçükçekmece ilçesi ve çevresinde ticari araç sürücüleri için gerekli olan Src1, Src2, Src3, Src4 Belgesi eğitimlerini T.C Milli Eğitim Bakanlığından aldığımız yetki ile vermekteyiz. Yine Mesleki yeterlilik eğimleri alanında yanıcı ve parlayıcı sınıfı tehlikeli madde Taşımacılığı olan Src5 Belgesi eğitimlerimizi ise T.C Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığından aldığımız yetki ile vermekteyiz. Yurtiçinde ve yurt dışında yolcu ve yük taşımacılığı yapan tüzel kişilik şirketlerin ise; Üst düzey ve Orta düzey yönetici belgesi eğitimlerini ise yine T.C Milli Eğitim Bakanlığından aldığımız yetki ile vermekteyiz. Son olarak ise sürücülerin fiziki ve beşeri özelliklerini ölçen değerlendiren ve sonucunda Psikoteknik belgesi düzenleyen merkezimiz T:c Sağlık Bakanlığınca yetkilendirilmiş Psikoteknik Merkezidir. Sivrikaya Src eğitim Kurumları Bünyesinde barındırdığı eğitimleri en iyi ve başarılı olarak vermeye çalışan yetkili eğitim kurumudur.

Sivrikaya Src Eğitim Kurumunun hedeflediği başarıya ulaşmasının sebebi ise; Öğrenci merkezli ve verimliliğe odaklı yönetim yaklaşımıdır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Eğitim Kurumumuz Sektöründe dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı çalışmalar ile ismini Türkiye’de duyurmayı başarmıştır.

Toplamda 2 kat ve takribi 1700 metrekareden oluşan eğitim kurumuz İstanbul Küçükçekmece Halkalı merkezde faaliyet göstermektedir. Eğitim kurumumuz öğrencilerimizin dinlenebileceği ve dinlenebileceği şekilde bütün ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanmıştır.

 Sivrikaya Src Eğitim Kurumu olarak Hayata geçirdiği tüm kurumsal sosyal sorumluluk ve projelerde yer almıştır ve yer almaya devam edecektir.

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Sivrikaya Src Eğitim Kurumu, verdiği başarılı hizmet ile edindiği geniş hizmet, başarı ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmekte ve yeniliklere sürekli açık olmaktan gurur duymaktadır.

Sivrikaya Src Eğitim Kurumu sürücülüğü meslek edinen değerli hizmet erbaplarına gerekli olan bütün mesleki yeterlilik belgelerini en iyi standartlar ile vermeye devam edecektir. Görevimiz adaylarımızın mutlu olması için en iyi şartları sağlamaktır.  

Sivrikaya Psikoteknik Merkezi,

Sivrikaya Src Eğitim Kurumu,

Merkez Mahallesi Mahmutbey Caddesi No 15 Tekinler İşhanı Halkalı/ Küçükçekmece/İstanbul

0 212 548 34 44

0 545 696 66 15